OKB

Opis forum


#1 2008-03-29 11:45:54

OzmaarX

Pierwotniak

Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 8
Punktów :   

Zestawienie przyrostu punktowego.

Zauważyłem, że w soju jest całkiem sporo osób. Warto byłoby ten stan utrzymać ale pod warunkiem, że będą to osoby aktywne w grze. Proponuję utworzyć coś na kształt zestawienia punktowego (albo procentowego) przyrostów, aktualizowanego np raz w miesiącu. Spadkowicze notujący duże spadki będą wydalani z soju (chyba że się przekonująco wytłumaczą). Naturalnie do każdego przypadku należałoby podchodzić indywidualnie (mogą być przecież różne przyczyny) ale dałoby to jakiś obraz aktywności graczy.

Może dajmy sobie oprócz tego jakiś próg ilościowy graczy w soju? Wywalamy najsłabszych (ok - nieaktywnych ) i jak się zwolni miejsce to dopiero przyjmujemy nowych? Powiedzmy przyjmujemy do stanu 40 lub 50 osób? Choć to moim skromnym zdaniem 50 to i tak za dużo.

Offline

 

#2 2008-03-29 12:26:41

Wedosik

Administrator

3393944
Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 31
Punktów :   

Re: Zestawienie przyrostu punktowego.

... propozycja nie jest banalna... ale komu chciałoby się robić zestawienie które zajęłoby mu ponad 30min...

co do ilości graczy sądzę że ludzie się wykruszą... pozostanie tylko najmocniejsze ogniwo )

Offline

 

#3 2008-03-29 13:22:18

OzmaarX

Pierwotniak

Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zestawienie przyrostu punktowego.

co do wykruszenia to nie jestem pewien, niektórzy ludziska chcą mieć jakąś ochronę po prostu...
co do chęci to się niestety zgadzam - sam też tyle czasu nie mam...
a swoją drogą to propozycja jest banalna - tak się często robi aby mieć przegląd aktywności - to najbardziej miarodajny sposób w/g mnie

Offline

 

#4 2008-03-29 14:45:48

bialy997

Administrator

2175875
Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 52
Punktów :   

Re: Zestawienie przyrostu punktowego.

co do osob to nie powinismy przyjmowac wiecej niz 40 osob i to jest juz za duzo!!


CS Jest Bogiem AK47 Nałogiem HEADSHOT Podstawa C4 Zabawa

Offline

 

#5 2008-03-30 11:05:18

przemass666

Moderator

9769715
Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: Zestawienie przyrostu punktowego.

Wiesz lista spadków, ale jest takie coś że jak zaatakujesz jakiegoś kolesia i Ci sie to nie powiedzie to raptownie liczba pkt-ów za flotę maleje bo na pewno jakiś Twój statek zostanie zniszczony. I co później miał bym się tłumaczyć nie byłem taki dobry bo zaatakowałem ale mi nie wyszło....!!!
A co do liczby graczy jestem za aby liczba graczy wynosiła 40 nie więcej a tych nie efektywnych zamienić na bardziej zainteresowanych tą grą.
Lecz to tylko moje zdanie!!

Offline

 

#6 2008-03-30 12:01:54

OzmaarX

Pierwotniak

Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zestawienie przyrostu punktowego.

To tylko propozycja i dotycząca DUŻYCH spadków - chyba nikt nie atakuje całą flotą jednego celu nie mając asteroidy??? Jeden atak lub obrona się nie uda to spoko ale kilka złomów pod rząd mogą dać do myślenia (i dać DUŻY spadek w statach)...

Co do liczebności to powtarzają się głosy o ograniczeniu do 40 osób więc może rada soju to przyjmie jako obowiązującą zasadę?

Poza tym to dyskusja na forum i byłoby fajnie gdyby trochę więcej osób z soju liczącego ok. 40 osób się wypowiedziało, ta aktywność zwala z nóg...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.katsumi.pun.pl www.miasteczko-minecraft.pun.pl www.xiaolingamepbf.pun.pl www.hulewiczow4.pun.pl www.prosreborn.pun.pl